Супутник показав баржі-барикади, встановлені для захисту від українських дронів біля Кримського мосту (ФОТО)

У розпорядженні "Радио Свобода" опинилися супутникові знімки сервісу Planet.com, які підтверджують будівництво російськими окупантами "барикади" з барж, яка перекриває підхід до Кримського мосту з моря.

Фотографії радіостанція оприлюднила 30 серпня у Telegram.

"Радио Свобода", аналізуючи знімки високої роздільної здатності, пише, що на південь від мосту росіяни встановили баржі. Журналісти припускають, що окупанти могли частково затопити судна, оскільки глибина моря тут не перевищує 2–4 м.

"Можливо, ці баржі і буде використано як основу для загородження проти українських морських дронів", – вважає "Радио Свобода".

22 серпня ГУР Міноборони України повідомляло, що окупанти топлять пороми, щоб захистити Кримський міст. Загалом вони планують затопити шість поромів та встановити між ними бонові загородження.

Затоплення поромів біля незаконно побудованого Кримського мосту не допоможе росіянам ефективно захистити цю споруду, заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю "Радіо Свобода", яке вийшло 26 серпня. Буданов зазначив, що українській розвідці відомо, де затоплено ці пороми.

2ogoloshenya