Поблизу Криму дрон підбив російський танкер (ВІДЕО)

Внаслідок атаки морських безпілотників ввечері 4 серпня у Керченській протоці пошкоджено російський танкер-хімовоз "SIG".

У Морському рятувально-координаційному центрі "РИА Новости" повідомили, що атакований морським дроном поблизу Криму російський танкер отримав пробоїну, однак загрози затоплення судна немає. За даними видання, екіпаж залишається на судні, ніхто не постраждав.

"ТАСС", зіславшись Федеральне агентство морського і річкового транспорту РФ, уточнив, що пробоїну танкер SIG" отримав у районі машинного відділення.

"Судно перебувало на південному підході до Керченської протоки. Судно на плаву. До нього було направлено судна Азово-Чорноморської філії ФДБУ "Морспасслужба": СБС "Меркурій" і НІС "Імпульс"", – пише видання.

Зазначається, що російський танкер-хімовоз "SIG" доставляв авіаційне паливо з Криму до Сирії, за що США у 2019 році внесли його до санкційних списків.

Раніше російський Telegram-канал "Baza" опублікував фотографії зсередини пошкодженого танкера.

У мережі з'явилось відео з дрона, який підбив російський танкер.

The Moscow Times опублікувало аудіозапис, на якому, як стверджується, зафіксовано переговори моряків російського танкера, який був пошкоджений українським безпілотником.

На записі екіпаж говорить, що судно перебуває на плаву, але самостійно переміщатися не може.

2ogoloshenya