Сирський обговорив із командирами підрозділів обстановку на східному напрямку: надано рекомендації для покращення оперативної ситуації (ФОТО)

Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський побував на східному напрямку, де наразі тривають запеклі бої.

Про це повідомляє пресцентр Сухопутних військ ЗСУ.

За даними пресцентру, українські захисники героїчно відбивають атаки російських окупантів на усій лінії східного фронту.

"На східному напрямку фронту російські окупанти не припиняють спроб наступу на Лиманському та Бахмутському напрямках. Ворог і надалі робить спроби продавити нашу оборону, але зазнає великих втрат", - йдеться у повідомленні.

Під час робочої поїздки у підрозділи, які тримають оборону на найважчих напрямках командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський поспілкувався з командирами підрозділів, ознайомився із оперативною ситуацією, особливостями дій ворожих військ на певних напрямках та надав рекомендації для покращення оперативної ситуації, щоб завдати ворогу якомога більших втрат.

"На підступах до Бахмута наші військові проявляють неабияку витримку та професіоналізм, що сковує дії противника і приносить велетенські втрати для російських окупантів у людській силі. Завдяки професійним діям наших захисників російські загарбники не можуть прорвати оборону фортеці Бахмут. Українські захисники демонструють абсолютну, відданість та відвагу задля захисту українських громадян", - йдеться у повідомленні.

2ogoloshenya