За Соледар тривають бої. Інформація неофіційних джерел може нашкодити українським військовим — Маляр

Коментуючи ситуацію в Соледарі, заступниця міністра оборони Ганна Маляр нагадала, що інформацію щодо ситуації в місті оприлюднюють, зважаючи на оперативну обстановку і військові плани. Зараз тривають бої.

Про це йдеться в її Telegram.

Маляр нагадала, що публічно повідомляти інформацію про переміщення українських військ неофіційним джерелам заборонено. Публікувати дані про дії ЗСУ мають право лише уповноважені особи Міноборони та Генштабу.

«Якщо хтось оприлюднює несанкціоновано інформацію про те, куди зайшли наші війська, звідки перемістились, де фізично знаходяться — це працює на ворога і шкодить нашим оборонцям», — наголосила вона.

У ранковому зведенні 15 січня Генштаб повідомив про відбиття атак, зокрема й біля Соледара, у вечірньому — про обстріли міста.

«Якщо простою мовою — тривають бої. Все інше — неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це державна таємниця)[…] Цивільні особи не знають цих планів і тому не розуміють контекст, в якому подають фрагменти інформації, що стали їм відомі. Чим завдають шкоди нашій обороні», — додала Маляр.

2ogoloshenya