ЗСУ загнали в "котел" головні сили 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ у районі Лиман-Ямпіль, - Бутусов

Судячи з карт оперативної обстановки російського каналу "Рибар" (канал російської пропаганди), ЗСУ домоглися повного оточення угруповання 20-ї армії, яке зосередило всі сили для оборони міста Лиман та селища Ямпіль.

Про це інформує Цензор.НЕТ

Російське керівництво намагалося утримати за будь-яку ціну два важливі міста Донецької області - Лиман та Ямпіль. Причини очевидно політичні. Однак зупинити наступ ЗСУ росіянам не вдалося.

Українські війська взяли під вогневий контроль останню трасу постачання оточених - Кремінна-Лиман. І тепер постачання російського угруповання перерізане.

котел Донеччина

Розгром росіян у "котлі" став неминучим, питання лише у його масштабах. І дуже символічно, що це стало очевидним саме в той день, коли Росія збирається приєднувати Донбас.

Путін збирається на словах приєднати те, що він не спроможний утримати силою зброї.

Останній раз у "котел" радянська/російська армія потрапляла у квітні 1945 року під час німецького контрудару під Бауценом.

У ході війни починаючи з 2014 року, і в 2022 також, українські частини неодноразово потрапляли в оперативне оточення, а одного разу потрапили в "котел" під Іловайськом. Тоді було оточено близько 1300 українських воїнів, у ході прориву із "котла" за один день загинуло 270 наших воїнів.

Тепер українці мають шанс помститися.

Разом з тим слід зазначити, що підстав заздалегідь святкувати перемогу немає - ми отримали історичний шанс за війну покарати ворога, але цей шанс ще належить реалізувати, - пише Юрій Бутусов для Цензор.НЕТ

Визначні успіхи ЗСУ дивують, тому що ЗС РФ, як і раніше, кратно перевершує нашу армію в артилерії, авіації, бронетехніці, боєприпасах.

2ogoloshenya