Дев'ять ракет накрили Запоріжжя: знищили готель, під руїнами люди - жахливі кадри

Зранку 22 вересня у Запоріжжі зафіксували дев’ять прильотів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух.

«Центр міста, осінній парк, улюблений для багатьох поколіннь запоріжців. В центрі парку – готель і ресторан, звичайні цивільні об’єкти. Сьогодні зранку саме сюди ворог завдав два удари ракетами С-300. Об’єкт зазнав значних руйнувань. На жаль, загинув 65-річний чоловік», – йдеться в повідомленні.

з 5

з 1

Ще один був приліт – у телевізійну вежу. Вороги готуються до своєї пропагандистської інформаційної кампанії.

Також рашисти вдарили в енергетичний об’єкт критичної інфраструктури. На деякий час прийшлося вимкнути резервний генератор, в тому числі і в обласній лікарні. Наразі цю проблему вирішено. Інфраструктуру ще прийдеться відновлювати.

з 2

з 3

«На жаль, у ворога таких ракет дуже багато. Обов’язково дотримуйтесь правил повітряної тривоги. Під час прильотів сьогодні, люди, яки вижили, були в бомбосховищах і в укриттях. Навіть правило двох стін у квартирі рятує», – додав Старух.

"Ракета потрапила до готелю у Центральному парку. Будівлю значно пошкоджено. На місці працюють рятувальники, витягують людей з-під завалів", - повідомив Олександр Старух.

Окупанти також пошкодили електричну підстанцію. Південні муніципалітети Запорізької області залишилися без електрики. Постраждала і телевежа, повідомив заступник голови ВП Кирило Тимошенко та опублікував фото наслідків.

з 4

 

2ogoloshenya