Путін оголосив у росії часткову мобілізацію. Шойгу каже, що буде призвано 300 тис резервістів

Насамперед це стосуватиметься тих, хто перебуває в запасі.

Президент рф володимир путін оголосив про часткову мобілізацію в росії. Він уже підписав указ. Надсилання людей на війну він назвав "необхідники кроками" для захисту територіальної цілісності росії.

Для повідомлення про фактичну мобілізацію росіян на війну кремлівський володар у зверненні традиційно використовував наратив "загрози заходу" для росії.

Путін сказав, що мобілізувати будуть тих, хто перебуває в запасі, хто вже служив, має військові спеціальності та досвід. Однак в підписаному законі такого формулювання нема. Він пообіцяв росіянам, що їх забезпечать підготовкою. Втім, строковиків до кордону України з Ленінградської області російська влада зараз перекидає і без завершення навчань.

Головними цілями війни, яку в росії називають "спеціальною військовою операцією", путін назвав Луганську і Донецьку області. У разі "загрози росії" він пригрозив ядерною зброєю.

Стосовно псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України путін сказав, що він підтримує їх "приєднання" до росії.

Міністр оборони сергій шойгу після виступу путіна сказав, що призвати мають близько 300 000 осіб.

2ogoloshenya