Кремль перезапускає оборонну промисловість для тривалої війни в Україні – ISW

РФ збільшує видатки на військово-промисловий комплекс приблизно на $10 млрд

Кремль намагається «мобілізувати» промисловість для підтримки тривалої війни в Україні. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передає Главком.

Головне управління військової розвідки України повідомило, що на початку серпня Кремль ініціював «промислову мобілізацію» оборонних підприємств, заборонивши деяким співробітникам і всьому керівництву «Ростеху» брати відпустки. Військово-промислова комісія РФ під головуванням Володимира Путіна готується до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши видатки на 600-700 млрд рублів (приблизно $10 млрд).

Також російські ЗМІ повідомили, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу, ймовірно, 12 серпня відвідав завод «Уралвагонзавод», найбільшого виробника танків у Росії та виробника російських основних бойових танків Т-72. Раніше повідомлялося, що у «Уралвагонзаводу» виникли фінансові проблеми через санкції Заходу та невиконання державних контрактних зобов’язань. Візит Шойгу може свідчити про те, що Кремль намагається відновити або розширити роботу військово-промислового комплексу.

Ключові висновки ISW за добу 12 серпня:

  • Російські війська вели наземні атаки на схід від Сіверська та на північний схід і південний схід від Бахмута.
  • Російські війська здійснили наземні атаки на південний захід і північний захід від міста Донецьк.
  • Українські війська зруйнували останній діючий міст, яким російські війська транспортували військову техніку поблизу Каховської ГЕС.
  • Українські чиновники підтвердили додаткові українські удари по російських складах боєприпасів і пункті матеріально-технічного забезпечення в Херсонській області.
  • Російські регіональні чиновники можуть спотворити відсоток наповнення новосформованих добровольчих батальйонів.
  • Українські партизани, ймовірно, націлені на російських окупаційних чиновників та українських колаборантів, які готуються до фіктивних референдумів про анексію, щоб перешкодити анексії Росією окупованої України.

2ogoloshenya