Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Виявляючи на власному тілі червоні точки, лише деякі з нас серйозно ставляться до такого відкриття. І роблять це даремно! Такі асоціації можуть говорити про наявність захворювань, що вимагають якнайшвидшого втручання.

До причин такого малоприємного явища можуть відноситись різні чинники. Як зовнішні, так і внутрішні. так:

Червоні точки на тілі можуть бути наслідком травм, отриманих шкірних покривів під час гоління, епіляції і т.п .;

Також причиною їх утворення може бути дефіцит вітамінів груп «С» і «К». Їх нестача призводить до ламкості капілярів і судин. Будь-які механічні травми, навіть найнезначніші, будуть призводити до утворення червоних точок.

Серед причин також можна виділити:

Хвороби підшлункової залози;

Ревматичні захворювання.

Різновиди червоних точок на тілі

Перш за все, варто відзначити, що утворення можуть відрізнятися по діаметру. Їх види:

Капілярна гемангіома. Таке утворення говорить про розширення капілярів, розташованих в області обличчя і тіла людини;

Каверзна гемангіома. Таке утворення характеризується виникненням декількох великих порожнин, що заповнені кров’ю.

Якщо гемангіома опукла, то вона називається гіллястою гемангіомою.

Отже, червоні точки на тілі виявлені. Ви, як порядна і цінуюча своє здоров’я людина, звернулися до лікаря і з’ясували причину виникнення утворень. далі:

Якщо причина криється в захворюваннях органів травлення, то необхідно пройти повне обстеження і отримати рекомендації гастроентеролога. Швидше за все, заходи лікування будуть такими – дієта, анальгетики і купкуючі ферменти препарати;

Якщо причина криється в ревматизмі, то, після ретельного обстеження, вам призначать різні протизапальні засоби, анестетичні препарати і т.п.

Щоб позбутися від дефекту, доведеться неодмінно звернутися до лікаря. Народні методики впливу на такого роду утворення не показали очікуваної ефективності, тому єдино вірний вихід – звернення до фахівця. Будьте здорові і не нехтуйте відвідуванням лікарень, коли це дійсно необхідно!

Джерело.

2ogoloshenya