Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві 27-річної тату-майстрині Андрія Горбатюка.

Затриманий був найвідомішим клієнтом жертви. А тепер - підозрюваний у її вбивстві. Андрія Горбатюка поліція розшукувала, бо вважає, що він причетний до смерті Тетяни Подвашецької.

Дівчину знали у Тернополі. Її зовнішність привертала погляди - тіло в тату, довге волосся екстравагантного кольору, який вона часто змінювала. Та й Андрія знають не лише у Тернополі, а й в Україні. Саме завдяки зовнішності він впізнаваний, адже має очі "як в демона", залиті чорною фарбою. І саме вбита напередодні Тетяна зі своїм чоловіком - реалізували нетиповий задум хлопця.

Телефоном мати підозрюваного повідомила, що сина уже затримали, розповідати більше жінка відмовилась.

Нагадаємо, Андрій Горбатюк був другом сім’ї убитої. Усі троє навіть були в ефірі програми "Говорить Україна" в 2014 році, у якій розповідалося про те, що хлопець вирішив кардинально змінити імідж, але його стала боятися навіть рідна матір - він зробив собі татуаж очей - залив чорною фарбою очні яблука, зробив собі ікла, розрізав язик і став схожим на демона.

А тіло дівчини виявили робітники, які робили у її квартирі ремонт. Ймовірно вбивство сталося в ніч з 15 на 16 квітня.

Джерело. 

2ogoloshenya