Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Шевченківський районний суд міста Києва ухвалив рішення скасувати арешти рахунків ліквідованого банку "Всеукраїнський банк розвитку", який пов’язують із з сином президента-втікача Віктора Януковича Олександром.

Януковичу-молодшому не вдалося відсудити у Нацбанку 1,6 млрд грн

Про це у своєму Twitter написала прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

"17.04.19 ухвалою слідчого судді Шевченківського райсуду Києва О.Голуб скасовано арешти рахунків у "Всеукраїнському банку розвитку". Прокурори готують термінові клопотання", - написала вона.

За її словами, на рахунках цього банку заарештовано 1,2 мільярди гривень.

Нагадаємо, Олександр Янукович у серпні 2017 року звернувся з позовом до Національного банку України з вимогами про відшкодування збитків, у зв’язку з виведенням з ринку ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", акціонером якого він є. За результатами розгляду судової справи, суд дійшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність ухвалення Нацбанком постанови "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" до категорії неплатоспроможних" від 27 листопада 2014 року № 743.

Нацбанк ухвалив таке рішення у зв’язку із застосуванням Радою Євросоюзу санкцій до Олександра Януковича та з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку. Пізніше, 21 грудня 2015 року, Нацбанк ліквідував банк.

Джерело.

2ogoloshenya