Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Соцопитування щодо голосування у другому турі виборів, яке провів штаб кандидата в президенти Петра Порошенка, робили телефоном. Про походження рейтингів, де чинного президента підтримують майже 40% виборців, "Громадському" розповів заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушицький.

За його словами, цифри із телефонного опитування є менш точними, ніж дослідження шляхом інтерв'ю. Згідно такого опитування, між Порошенком і Зеленським розрив у 47% голосів.

Опитування телефоном робили перед першим туром президентських виборів, але воно було не точним, каже Грушицький. "Телефони мають більш заможні люди, які будуть голосувати за Порошенка. Мінімальна похибка телефонного опитування складає 5-6 відсотків", - пояснює він.

За словами Грушицького, найважливішим висновком із результатів  телефонного опитування є лише "тенденція до зростання рейтингу Порошенка".

Як повідомлялося раніше, Порошенко програє Зеленському 47% у другому турі - опитування КМІС

у Київському міжнародному інституті соціології провели опитування від 9 до 14 квітня. Кандидат у президенти Володимир Зеленський у другому турі виборів може набрати 72,2% голосів українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати. За чинного президента Петра Порошенка проголосують 25,4%. У штабі Порошенка заявили, що розрив скорочується. У штабі Порошенка розповіли про результати внутрішніх соцопитувань про вибори президента розрив у соціологічних опитуваннях між кількістю українців, які готові проголосувати за кандидата у президенти, чинного главу держави Петра Порошенка та його опонента Володимира Зеленського, скорочується.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців.

Джерело.

 

2ogoloshenya