У п'ятницю, 1 березня, в Миколаєві студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили на врученні диплома заявив, що купив його за 350 доларів.

Молодик навчався на факультеті фізичного виховання і спорту. Перебуваючи на сцені, після урочистого вручення диплома він почав говорити, що диплом їм був куплений. Спочатку студента зіштовхнули зі сцени, проте він не заспокоївся і продовжив до тих пір, поки його не вигнали з актового залу.

– 350 доларів я заплатив за диплом, працював в Польщі. Спасибі, велика честь..., – прокричав хлопець перед тим, як його виштовхнули із залу.

За словами очевидців, він знаходився в стані алкогольного сп'яніння.

Як повідомили свідки, відразу після вручення студент порвав диплом.

– Не завжди робота в Польщі гарантує нам гідних людей, – цитують очевидці слова представника адміністрації університету.

Джерело. 

2ogoloshenya