Результат пошуку зображень за запитом "китайський гороскоп-2018"

Жовтий земляний Собака символізує вищі моральні якості – відданість, мудрість, працелюбність, гармонію сімейного життя.

Святкування Нового року за китайським календарем триватиме аж до другого березня. Причому відзначатимуть не 2018-ий, а 4716 рік.

– Для китайців Новий рік – це сімейне свято, на яке з’їжджаються звідусіль. Протягом двох тижнів люди влаштовують пишні застілля, ходять у гості, влаштовують ярмарки, маскаради, народні гуляння з феєрверками,– розповів Максим, який три роки тому зустрічав Новий рік у китайського друга в Пекіні. – Китайці обмінюються конвертами з грошима. Батьки дарують дітям загорнені у червоний папір монети, які у майбутньому принесуть їм достаток. На столі має бути багато страв, обов’язково цзяоцзі, які нагадують наші пельмені, та клейкий солодкий рис. Щоби збільшити свої доходи, готують спеціальний салат із сирої риби. На роботу китайці виходять аж на 8-10-й день після святкування. Найголовніша подія – це свято ліхтарів. Всі купують червоні ліхтарі, запалюють їх ввечері та пускають в небо.

Китайський гороскоп

*Щурам потрібно продуктивно зайнятися справами, щоб отримати хороший результат. На вас чекає великий успіх, якщо ви будете чітко йти до поставленої мети. Жовтий земляний Собака подарує вам вірних друзів, які підтримають в усьому. Здоров’я Щурів стане набагато кращим, серйозних хвороб не буде. Будьте обережні з грошима, намагайтеся не давати в борг великі суми.

*Бики чекають на багато несподіваних подій. Вам потрібно бути поступливими, стримувати упертість і гордість. Намагайтеся піти у відпустку в середині року, щоб уникнути конфліктів на роботі та поправити здоров’я. Після цього зможете стрімко піднятися кар’єрними сходами і поліпшити своє фінансове становище. Наприкінці року деякі Бики отримають спадщину.

*Тигр стане більш спокійним і добрим. Ваш авторитет значно зросте, а професійні якості будуть оцінені. В результаті на вас чекає кар’єрне зростання та збільшення доходу. Дехто навіть відкриє власний бізнес. У сімейному житті на деяких Тигрів чекатиме поповнення. Наприкінці року зверніть увагу на своє здоров’я, щоб уникнути проблем у майбутньому.

*Кроликів чекає дуже вдалий рік. Підвищиться ваш авторитет і розшириться коло спілкування. Якщо виявите великодушність і чесність, які так важливі для Собаки, то всі справи завершаться успішно. Також на вас очікує успішна кар’єра і збільшення фінансів. В особистому житті побудуєте гармонійні стосунки з коханими, які можуть закінчитися весіллям.

*Для Драконів цей рік буде насичений і цікавий. Ви опинитеся в центрі уваги, знайдете нових друзів або ж налагодите стосунки з тими, з ким давно не спілкувалися. Творчі Дракони проявлять весь свій талант і зможуть прославитися, а ділові представники цього знаку отримають підвищення. Уже навесні ваші доходи почнуть стрімко зростати. У подружньому житті будьте поступливі, щоб уникнути суперечок.

*На Змій чекає досить сприятливий рік за умови їхньої чесності та відкритості. Собака подарує багато приємних сюрпризів, зокрема кар’єрне зростання. Деякі Змії зможуть відкрити в собі нові таланти. Наприкінці року самотні представники цього знака зустрінуть свою пару.

*Коні будуть багато подорожувати і нарешті відвідають ті місця, про які давно мріяли. На вас чекає багато цікавих знайомств і доленосна зустріч із коханим. Також Коні серйозно займуться своєю роботою і досягнуть великого успіху. Влітку можна зробити ремонт і відпочити на морі.

*Кози (Вівці) зможуть реалізувати всі свої ідеї та відкрити власний бізнес, який буде успішним. Чекайте великого прибутку від нових проектів. Самотні будуть захоплені новим обранцем, а сімейні відродять романтику у стосунках.

*Мавпи зможуть відкрити нову справу. Творчі особистості досягнуть слави і визнання, а також отримають чималий прибуток. Ділові Мавпи просунуться далеко кар’єрними сходами. Дуже важливо приділяти багато часу родині, щоб рідні відчували вашу любов.

*Півням рік підготував доленосні події, які повністю змінять їхнє життя. Але не лякайтеся завчасно, в результаті все закінчиться дуже добре. Вам доведеться багато часу приділяти роботі, щоб отримати бажаний прибуток. Підтримка і розуміння вашої половинки надихатиме на нові звершення.

*Собакам пощастить в будь-яких справах, особливо тих, що стосуються кар’єри. Завдяки успішній роботі покращиться і матеріальне становище. Самотні Собаки в середині року зможуть влаштувати особисте життя. Стосунки будуть яскравими і дуже перспективними. Ви нарешті зважитеся на ремонт або розширення житла.

*Кабани зможуть усвідомити, що для них справді важливо. Фінансове становище буде стабільним протягом усього року. Але найприбутковішим періодом стане початок весни: можливо, ви навіть зможете придбати нерухомість за рахунок отриманих коштів. Самотні Кабани зможуть влаштувати своє особисте життя. У вашій родині буде повна довіра та взаєморозуміння.

Джерело

2ogoloshenya