Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Київський районний "суд" окупованого Сімферополя на 60 днів арештував кількох, захоплених росіянами у районі Керченської протоки, українських моряків.

Про це 27 листопада повідомляє кореспондент Антон Наумлюк у Facebook.

Зокрема, "суд" заарештував до 25 січня 2019 року члена екіпажу буксира "Яни Капу" Віктора Варемеза. Аналогічний запобіжний захід суд окупантів обрав і для Сергія Цибізова. За словами журналіста, у вівторок так званий суд планує обрати запобіжний захід для 12-х українських моряків.

Крім того, як повідомляє російська сторона, 3-є українських військових отримали поранення під час штурму росіян і знаходяться у лікарні. В Україні стверджують, що було поранено 6 військовослужбовців.Росіяни закидають українцям порушення кордону Російської Федерації, яка анексувала Крим. Їх звинувачують за ст. 322 КК РФ (незаконний перетин держкордону). Україна визнала їх військовополоненими і вимагає негайно відпустити. На бортах захоплених росіянами суден перебувало 24 українські моряки.

Джерело.

2ogoloshenya