Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Президент Російської Федерації Володимир Путін "висловив серйозну стурбованість" у зв'язку з оголошенням в Україні воєнного стану. Також, він цинічно додав, що інцидент в Керченські протоці, коли прикордонний корабель РФ протаранив, а згодом відкрив вогонь по кораблях українських військових та захопив їх, нібито був провокацією України.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, обговорюючи загостренні ситуації в Азовському морі.

Зазначається, ініціатором розмови була Меркель. Під час неї, глава РФ висунув низку лицемірних звинувачень в сторону українських ВМС.

"Обговорювалося небезпечний інцидент, що стався 25 листопада в Азово-Чорноморській акваторії. Володимир Путін дав оцінку провокаційним діям української сторони, грубого порушення норм міжнародного права її військовими кораблями, які навмисно проігнорували правила мирного проходу в територіальному морі Російської Федерації", – йдеться у повідомленні.

Путін заявив, що нібито українська влада несе відповідальність за "створення ще однієї конфліктної ситуації і пов'язані з цим ризики".

Все це явно зроблено з урахуванням передвиборної кампанії в Україні. Путін висловив серйозну заклопотаність у зв'язку з рішеннями Києва про приведення своїх Збройних сил в повну боєготовність і оголошенні воєнного стану, – додали у прес-службі Кремля.

Також, російський президент сподівається, що Німеччина зможе вплинути на українську владу, нібито з метою "утримати її від подальших непродуманих кроків".

Нагадаємо, у ніч на 26 листопада пройшло засідання РНБО, на якому розглянули питання ймовірного запровадження воєнного стану в Україні у зв'язку з ескалацією конфлікту в Азовському морі, а саме через те, що Росія обстріляла та затримала українські військові кораблі. Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію воєнного комітету щодо запровадження воєнного стану. Це питання підтримала й Верховна Рада на екстренному засіданні. Так, воєнний стан у 10 українських областях запровадять від 9 ранку 28 листопада.

Джерело.

2ogoloshenya