Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Результат пошуку зображень за запитом "церква ватикан"

Російська православна церква запропонувала знести центральну частину підмосковного Сергієва Посада і побудувати там там "православного Ватикану"

Під знесення, відповідно до планів РПЦ, підпадають будівлю адміністрації міста, два готелі, торговий центр, парк розваг, будинок культури, критий ринок і кілька житлових будинків, передає "ДС" з посиланням на "Російську службу Бі-бі-сі". Замість існуючих будівель пропонують побудувати бібліотеку, кілька церковних установ, молодіжний центр, а також конгрес і медіа-центри. У серпні глава церковної ради з мистецтва, архітектури і реставрації, протоієрей Леонід Калінін повідомив, що Сергієв Посад потрібно буде "очистити від радянської спадщини" і "чужого архітектурного стилю". Також він упевнений, що місцеві жителі будуть раді переселитися в інше місце. Проект перебудови схвалений патріархом Кирилом і президентом Росії Володимиром Путіним, а також Попечительским радою Сергієвої Лаври.
В кінці 2017 року проект перебудови центру міста доручили конструкторському бюро "Стрілка". Колишній мер міста Сергій Пахомов і джерело, знайоме з ходом ведення проекту, розповіли, що в плані "Стрілки" масовий знос будинків в центрі міста не планується. За словами Пахомова, планується знести кілька "жахливих будинків", але житлові будівлі в їх число не входять. Джерело при цьому уточнює, що знесення будівлі адміністрації можливий. У той же час, в адміністрації міста дуже здивувалися, дізнавшись про плани РПЦ. "В адміністрації були здивовані, коли дізналися, що півміста планується знести. Церква планує створити православний центр, хоча спочатку йшлося про збереження історичної частини міста. Були громадські слухання, приїжджала" Стрілка "і йшла розмова про те, що можна зберегти, а не зруйнувати ", - розповіло джерело в міській адміністрації.

Джерело.

2ogoloshenya