Дівчина підстерегла однокласницю в під’їзді її будинку та завдала їй кількох ножових поранень.
15-річній школярці повідомлено про підозру у замаху на вбивство однокласниці. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.
За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Тернопільської обласної прокуратури 15-річній учениці повідомлено про підозру у замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України).
За даними слідства, 27 квітня 2026 року дев’ятикласниця однієї зі шкіл Тернополя підстерегла однокласницю в під’їзді її будинку та завдала їй кількох ножових поранень. Під час одного з ударів уламок леза залишився в голові потерпілої.
Дівчину госпіталізовано до реанімаційного відділення. Нападницю затримано. Мотиви вчинку встановлюються. Серед версій, яку перевіряє слідство, - можливий булінг з боку потерпілої. У разі підтвердження цим обставинам буде надано належну правову оцінку.
Наразі готується клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.
❗️ Прокуратура закликає батьків і педагогів звертати особливу увагу на психологічний стан дітей та наголошувати: у разі конфліктів чи проявів цькування необхідно звертатися по допомогу до дорослих, а не вдаватися до насильства.
Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не доведено в суді.





