Понад 80% українців переконані, що Україна має продовжувати боротьбу навіть у разі припинення підтримки США: 82% виступають за опір, і лише 8% готові до капітуляції.
Така думка домінує в усіх регіонах країни – від 78% на Сході до 83% на Заході. Про це йдеться в результатах опитування КМІС, пише Forbes.
77% українців позитивно оцінюють пропозицію про тимчасове припинення вогню: 47% вважають її способом показати, що Росія не бажає миру чи порушує домовленості, 12% вбачають у ній шанс розблокувати військову допомогу, а 18% розглядають як крок до завершення війни на прийнятних для України умовах.
Негативно ставляться лише 17%: 8% називають це помилкою, яка послабить Україну, 7% – проявом відчаю влади через ситуацію на фронті, а 2% – кроком до капітуляції.
Водночас 79% українців категорично відкидають російські вимоги для перемир’я, такі як припинення мобілізації, постачання західної зброї та розвідданих, лише 16% готові їх розглядати (з них 14% неохоче). У всіх регіонах – від 64% на Сході до 81% на Заході, у Центрі та на Півдні – ці умови вважають неприйнятними.





