Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Государство хочет забрать дачу в Конча-Заспе у вдовы Богдана Ступки

Держава хоче залишити вдову відомого українського актора Богдана Ступки Ларису Ступку без житла.

«Дідусеві дали дачу, а зараз беруть і цю дачу забирають! Дали в довічне користування, а зараз Державне управління справами бере і цю дачу забирає », - заявив Дмитро Ступка.

За його словами, держава ввела орендну плату за користування цією дачею.

«Якщо раніше ми платили просто за комунальні послуги, то зараз щось змінилося і зараз вважають кожен квадратний метр цієї території: там одноповерховий будинок, не якийсь палац! Звичайна дача, це - не мармурові споруди, це звичайна дача в Конча-Заспі. Вони (чиновники. - Авт.) поміняли правила гри і зараз кожен квадратний метр вважають як оренду і бабуся-пенсіонерка з маленькою пенсією не може оплачувати оренду по 15-16 тисяч гривень на місяць за цю дачу. І зараз накопичилася певна сума боргу, яку ми не можемо оплатити - 200 або 300 тисяч гривень - і натякають, що коли не платите, що звільніть, будь ласка, приміщення! »- каже він.

За словами Дмитра Ступки, його бабуся живе бідно, на одну пенсію.

«Вона живе зараз на пенсію. Я їй допомагаю, приношу продукти. Вона просила мене, щоб я написав міністру повідомлення про допомогу, може, на честь Дня Конституції, на ліки гроші дадуть », - сказав він.

Джерело

2ogoloshenya