Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Результат пошуку зображень за запитом "похвальний турист"

Нинішнє місцезнаходження росіянина невідомо.

За однією версією подій, Похвальному заборонили залишати межі Туреччини, а за іншою ― він встиг виїхати назад в Росію.

Громадянина Російської Федерації Андрія Похвального, який на одному з турецьких курортів, Аланьї, українському туристу Андрію Сові наніс побої, які призвели до його смерті, відпустили відразу після виплати штрафу в розмірі 800 доларів США.

За однією версією подій, Похвальному заборонили залишати межі Туреччини, а за іншою ― він встиг виїхати назад в Росію. Росіянина розлютив програш російської збірної. Журналісти також з'ясували, що Похвальний навіть не жив у цьому готелі - туди він прийшов дивитися футбол.

"Він залишився безкарним, нібито його відпустили. Постраждалого зробили винуватим, він вже не встане і не розповість нікому, як було насправді. Свідки були той росіянин і працівники готелю. Природно, вони не дадуть свідчень проти цього російського. Ми б дуже хотіли знати, де він", ― заявила сестра дружини загиблого Тетяна Кулинич. Тіло вбитого страховики повернуть днями в Україну. Раніше повідомлялося, що через те, що в крові Андрія Сови зафіксували перевищений вміст алкоголю – деякий час туристична фірма відмовлялася надавати йому допомогу по страховці і доправити додому.

Джерело

2ogoloshenya