"Є речі, закладені генетично. Якщо люди так легко пішли на так званий референдум про так звану незалежність Донецької і Луганської областей, значить, стіну треба зводити вже сьогодні", - заявив письменник Віктор Суворов.

Україні необхідно вже сьогодні відгородитися стіною від окупованих районів Донецької та Луганської областей, заявив в інтерв'ю виданню "ГОРДОН" колишній радянський розвідник, автор історико-документального роману "Криголам" Віктор Суворов.

"Тільки стіна! Нікого в "ДНР"і "ЛНР" ви не перевиховаєте. Є речі, закладені генетично. Якщо люди так легко пішли на так званий референдум про так звану незалежність Донецької і Луганської областей, значить, стіну треба зводити вже сьогодні і відокремитися від цієї чортової ракової пухлини ", - переконаний Суворов.

Письменник наполягає, що за останні півтора року війни Україна довела, що зможе прожити без східних регіонів, охоплених сепаратистськими настроями.

"За останні півтора року вже все зрозуміли: Донбас не годує, а жене порожняк. Ви проживете і без нього, він вам не потрібен. Ті, хто за Україну, повинен зібрати речі, виїхати з" ДНР "і" ЛНР "назавжди, почати нове життя на мирних територіях ", - сказав Суворов.

Колишній співробітник радянського розвідувального управління підкреслив, що протягом останніх 100 років на території колишнього СРСР йшов "негативний відбір" населення, який привів до ментальної катастрофи як в Росії, так і в окремих районах східної України.

"Справа в генетиці, точніше, в негативному відборі. У тій же Північній Кореї змінилося вже три покоління вождів, йшов негативний відбір, наверх пробивалися нікчеми, а все позитивне засилали в табори, в'язниці, розстрільні підвали. Через це сито пройшли кілька поколінь. Те ж саме відбувалося на території колишньої Російської імперії. Перша світова, громадянська війна, революція 1917-го. Ті, хто не прийняв революцію, або загинули, або емігрували. У підсумку перше покоління СРСР - це діти тих, хто або воював за більшовиків, або сидів, підібгавши хв ст. Після - Друга світова, де сама героїчна і активна частина народу загинула на фронтах, потрапила в полон, знову емігрувала, згинула в таборах. Народилося нове покоління - вже від тих, хто ніколи не виступав проти. Негативне відсіювання триває майже 100 років " , - нагадав Суворов.

"Рівно те ж саме, якщо не гірше, відбувалося і в Україні. Гниди, які зараз, в умовах війни, продовжують красти і будувати корупційні схеми - це нащадки тих, хто пройшов негативний відбір. Їх батьки і діди вели себе так само в 1941 -м і 1917-м. Це страшно і моторошно. Але мені приємно усвідомлювати, що скільки б Україну не пропускали через сито негативного відбору, до кінця не просіяли: залишилися ті, хто дав нові сходи - перший і другий Майдан ", - підсумував Суворов .

Джерело

2ogoloshenya