Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 394

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 34

Народний депутат Євген Мураєв, якого раніше звинувачували у недостатній підтримці українського режисера Сенцова, зробив чергову резонансну заяву в ефірі телеканалу NewsOne.

Відповідаючи на питання підвищення пенсій, Мураєв заявив:

Чому держава це робить? По-перше, тому що при владі - нелюди. Чому так відбувається? Тому що вони обдурили з євроінтеграцією, бо підписання договору про асоціацію ніяких преференцій нам не принесло. А відмова від ринків колишніх країн Радянського Союзу якраз принесла країні колосальні збитки.

Також Мураєв заявив про те, що пенсії можуть рости тільки за умови збільшення прибутків пенсійного фонду, а на даний момент накопичення не надходять до казни нібито через високий рівень безробіття в країні.

Позафракційний депутат відомий своїми нападками на українську владу. Нещодавно він заявляв про те, що війна на сході України використовується Сполученими Штатами, так як для них вигідно, щоб Євросоюз і Росія перебували в стані перманентного конфлікту.

Також відомий тим, що підтримує зняття мораторію на продаж землі, і заявою: «Продаж землі призведе до дуже жорсткої конкуренції на цьому ринку. Виживуть найсильніші ».

Джерело

2ogoloshenya