Однією з основних версій убивства заступника мера Нікополя є конфлікт із місцевим угрупованням — джерела NV

У четвер, 8 лютого, джерела в правоохоронних органах повідомили NV, що однією з основних версій вбивства заступника мера Нікополя Віталія Журавльова є конфлікт із місцевим угрупуванням, який триває з 2017 року.

Нагадаємо, у четвер, 8 лютого, у Нікополі на Дніпропетровщині невідомі розстріляли автомобіль, де перебував заступник міського голови, із невстановленої вогнепальної зброї. Внаслідок обстрілу чоловік загинув на місці.

На розшук підозрюваного орієнтовано весь особовий склад поліції регіону. Для затримання озброєного нападника на місце виїхало керівництво обласної поліції, спецпризначенці КОРД та всі правоохоронні структури.

За інформацією поліції, 8 лютого близько 9-ї ранку до поліції надійшло повідомлення, що невідома особа розстріляла автомобіль, який належить заступнику міського голови Нікополя. На місці події поліцейські встановили, що нападник застосував невстановлену зброю, в результаті чого автомобіль загорівся. Після гасіння пожежі в салоні було виявлено тіло 59-річного чоловіка.

Поліцейські встановили прикмети нападника. Наразі триває збір та аналіз речових доказів, проводяться оперативно-розшукові заходи для затримання підозрюваного.

Відомості за даним фактом внесені до ЄРДР за п. 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Досудове розслідування здійснюється за процесуального керівництва прокуратури Дніпропетровської області.

Віталій Журавльов був членом партії Батьківщина. Став заступником мера Нікополя у вересні 2021 року. За даними ЗМІ, раніше Журавльов був головою Нікопольського відділу по боротьбі з організованою злочинністю.

В Офісі генпрокурора заявили про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України) за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури. Зловмисникам загрожує від семи до 15 років позбавлення волі.

2ogoloshenya