Зеленський закликав військове керівництво України не втручатися в політику: Це помилка, якщо на передовій поводитися, як політик, а не як військовий

Президент Володимир Зеленський попередив військове керівництво не втручатися у політику України, оскільки це ставить під загрозу національну єдність.

Величезна помилка, якщо генерал, який керує війною, у своїх словах і на передовій поводиться, як політик, а не як військовий, вважає Зеленський.

Про це він сказав в інтерв'ю The Sun, передає Цензор.НЕТ.

На думку Зеленського, генерали, які прийшли в політику, зробили величезну помилку.

Президент розповів про низку українських командирів, які зайнялися політикою після окупації Криму Росією у 2014 році. За його словами, військових у політику штовхають різні політичні сили.

"Це було після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла якихось військових, зірок війни, і я вважаю, що це була дуже велика помилка. Їх штовхнули в політику, тому що у них була знищена репутація", - заявив він.

Видання зазначає, що, за чутками, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний є потенційним суперником Зеленського, якщо вирішить стати політиком.

"Якщо військовий вирішив займатися політикою, то це його право, тоді він має йти в політику, і тоді йому не до війни. Якщо ти керуєш війною, маючи на увазі, що завтра ти будеш займатися політикою чи виборами, то у своїх словах і на передовій ти поводишся як політик, а не як військовий, і я вважаю, що це величезна помилка", - наголосив Зеленський.

Він також застеріг, що непідпорядкування солдатів своїм генералам загрожує єдності України.

"При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які на полі бою, має бути розуміння ієрархії. За законом і під час війни це навіть не обговорюється. Це не веде до єдності нації", - додав Зеленський.

2ogoloshenya