Ізраїль завдасть удару по ХАМАС навіть попри шкоду заручникам – The Times of Israel

Ізраїль вирішив, що його атаки на об’єкти терористів у Газі здійснюватимуться з великою силою та масштабом, навіть ціною шкоди ізраїльтянам, котрі перебувають у полоні в Газі, повідомило журналістам високопоставлене джерело в уряді.

Джерело уточнює, якщо Ізраїль має точну інформацію розвідки про місцезнаходження ізраїльських полонених, він, звичайно, утримається від нападу в цьому конкретному місці. Однак, поки такої інформації немає, всі цілі ХАМАС будуть атаковані, передають Букви.

Нагадаємо, що число загиблих в Ізраїлі внаслідок нападу ХАМАС на державу перевищило 700 осіб, інформують посадовці охорони здоров’я.

Також зауважимо, військово-політичний кабінет Ізраїлю підтримав офіційне оголошення війни, оскільки ввів у дію пункт 40 Алеф. Фактично затверджено воєнний стан і, відповідно, проведення значних бойових дій.

Нагадаємо, вранці 7 жовтня бойовики ХАМАС з території Сектора Гази завдали ракетного обстрілу по Ізраїлю. Опісля декілька бойовиків проникли на території Ізраїлю.

У міноборони Ізраїлю оголосили надзвичайну ситуацію в радіусі 80 кілометрів від сектора Гази. “Особлива ситуація” дозволяє командуванню тилу військових обмежувати скупчення та закривати райони. Територія включає великі міста Тель-Авів і Беер-Шева.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху виступив з заявою щодо вторгнення бойовиків ХАМАСу у його країну. За його словами, Ізраїль у стані війни.

2ogoloshenya