В Україні створюють реєстр призовників: інформацію з яких відомств отримають ТЦК

Підготовчий процес планують завершити до середини осені.

В Україні створюється Єдиний державний реєстр призовників. Це дасть можливість військкоматам автоматично отримувати дані про військовозобов’язаних з низки державних реєстрів.

Про це повідомляє Міноборони. Мета створення реєстру у тому, щоб зменшити кількість додаткових візитів українців до ТЦК та СП для отримання довідок чи дозволів.

На даному етапі у Міністерстві оборони України проводиться робота щодо організації інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) якими є державні органи, з метою підвищення якості персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Реєстрі.

У Директораті цифрової трансформації у сфері оборони зазначили, що Міноборони вже підписало, зокрема, спільні накази про затвердження порядку електронної інформаційної взаємодії Реєстру та веде роботу з визначення механізмів обміну інформацією з Міністерством фінансів України, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством освіти і науки України, Державною судовою адміністрацією.

Також Міністерство оборони України веде роботу з організації підписання зазначених спільних наказів з Міністерством охорони здоров’я України, Пенсійним фондом України, Офісом Генерального прокурора та іншими. На наступних етапах планується організація робіт з підписання спільних наказів Міністерства оборони України про затвердження порядку електронної інформаційної взаємодії з Міністерством соціальної політики України, Міністерством у справах ветеранів України та іншими.

2ogoloshenya