Польща ізолюється від росії: влада оголосила відразу про два жорсткі кроки

Польща за Латвією, Литвою, Естонією та Фінляндією заборонить в’їзд на свою територію автомобілів з російськими номерами.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Матеуш Камінський у соцмережі X (колишній Twitter), відповідна заборона почне діяти з неділі, 17 вересня, передає Telegraf.

"Після публікації 8 вересня цього року директив Європейської Комісії щодо заборони в’їзду автомобілів, зареєстрованих у росії, до ЄС, я хотів би повідомити, що ця заборона на польському кордоні діятиме з завтрашнього дня і набуде чинності сьогодні опівночі", — сказав Камінський.

Таким чином, на територію Польщі не зможе потрапити жоден автомобіль, який був зареєстрований у рф.

При цьому напередодні прем’єр країни Матеуш Моравецький заявив, що протягом усього кордону з Калінінградською областю буде збудовано фізичну огорожу.

"Згодом ми створимо відповідний фізичний бар’єр на окремих ділянках, і нарешті по всій довжині кордону з Кенігсберзькою областю", — сказав Моравецький.

Втім, спочатку Польща хоче запустити електронну систему моніторингу, яка дозволить контролювати ситуацію по всій довжині 230 кілометрового кордону.

2ogoloshenya