Помер 49-річний ексголова Херсонщини Лагута. За неофіційною версією, це самогубство

У ніч на неділю, 17 вересня 2023 року, помер колишній очільник Херсонської ОДА Геннадій Лагута. Раніше Служба безпеки оголосила йому про підозру у шахрайстві та підробленні документів. За неофіційною версією, він вчинив самогубство.

Про його смерть повідомили у Херсонській ОВА.

"Передчасно пішов з життя колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута. Висловлюємо щирі співчуття родині покійного та поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Геннадія Миколайовича", - йдеться у повідомленні.

Причину смерті в ОВА не вказують, передає Еспресо.

Натомість обраний в окрузі на Херсонщині народний депутат України Сергій Хлань у Facebook повідомив, що Геннадій Лагута помер в лікарні. За його словами, ексочільника ОВА "довели до самогубства".

"Він був головою Обласної адміністрації як раз в перший період вторгнення. Це його звинувачували в здачі Херсонщини, хоча в його обов'язках немає жодного слова про підготовки до оборони, такі завдання не ставились до моменту повномасштабного вторгнення та керівництво військами", - написав Хлань.

У коментарях до допису він зазначив, що колишній голова Херсонщини, ймовірно, вжив смертельну дозу пігулок і навмисно вчинив самогубство.

2ogoloshenya