За місяць до серцевого нападу ваше тіло попередить вас – 6 симптомів

Серцеві захворювання та смерть від серцевого нападу щодня забирають більше життів, ніж будь-які інші причини.

Напружений ритм життя, стреси та оброблена їжа є найголовнішими причинами появи серцевих захворювань.

Ось чому ви повинні не тільки вести здоровий спосіб життя, але й знати про ознаки, що попереджають, які може посилати вам ваше тіло.

Ось 6 основних симптомів серцевого нападу:

  1. Тиск у грудях

Цей симптом люди найчастіше ігнорують. Багато хто помилково думає, що в цьому немає нічого особливого, і не звертають на дискомфорт особливої ​​уваги. Але насправді це явна ознака того, що з вашим серцем щось не так, і найближчим часом може статися серцевий напад.

  1. Задишка

Легкі та серце – це дві взаємопов’язані системи. Нестача кисню в легенях обов’язково позначиться здоров’я серця. Якщо у вас проблеми з диханням, негайно зверніться до лікаря, можливо, серцевий напад підібрався ближче, ніж ви думаєте.

  1. Симптоми застуди та грипу

Є досить багато свідчень того, що безпосередньо перед серцевим нападом люди хворіли на грип або ГРВІ . Якщо ви знаєте про те, що у вас є проблеми із серцево-судинною системою, і разом з цим часто виникають симптоми застуди, краще перестрахуйтеся та здайтеся лікарю.

  1. Холодний піт та запаморочення

Цей симптом може вказувати на те, що у вас поганий кровообіг, а це природно сильно впливає на мозок і серце.

  1. Втома

Якщо ви відчуваєте постійну втому навіть після того, як поспали та відпочили, це означає, що у вас є проблеми з кровообігом та припливом крові до серця.

  1. Слабкість

Коли артерії звужуються, кров втрачає можливість циркулювати належним чином. Це означає, що постраждають м’язи, через що можуть виникати збої в їхній роботі (слабкість, падіння тощо). Тому будьте дуже обережні за перших ознак слабкості і зверніться до лікаря.

Джерело

2ogoloshenya