Міноборони вимагатиме компенсацію у приватної компанії, з якою уклали договір 14 березня 2022 про купівлю продуктових наборів на 430 мільйонів гривень для забезпечення київського гарнізону.

Про це  написали у телеграм-канал Міноборони. 

У повідомленні сказано, що компанія неодноразово порушила умови договору, в результаті чого у грудні 2022 року Міністерством оборони було подано позов до підприємства про стягнення попередньої оплати й пені на загальну суму 456, 660 млн гривень(430 млн - сума договору, 26,660 млн - пеня).

"Ухвалою Господарського суду міста Києва від 09.01.2023 відкрито провадження по справі №910/13416/22, задоволено заяву Міністерства оборони України про забезпечення позову, накладено арешт на рахунки відповідача в межах суми позовних вимог", - повідомили в міністерстві.

У лютому 2023, ухвалою Господарського суду міста Києва до участі у справі залучено Офіс Генерального прокурора.

У травні міністерством спільно з органами прокуратури прийнято рішення про подання позовної заяви про визнання недійсною з моменту укладення додаткової угоди до вищезазначеного договору.

Вчора, 1 вересня, за результатами злагодженої роботи юридичної служби Міністерства оборони України та Офісу Генерального прокурора рішенням Господарського суду міста Києва позовні вимоги задоволено, додаткову угоду визнано недійсною.

Водночас в міністерстві повідомили, що 6 вересня розглядатиметься позов до компанії щодо основного договору.

2ogoloshenya