"Вона за день до концерту постійно відмовлялася". Сєрга назвав ім'я відомої співачки, яка обіцяла й не приїжджала на концерти для військових

Поет, музикант і телеведучий Микола (Коля) Сєрга, котрий служить у Збройних силах України, в інтерв'ю, яке 30 серпня опублікували на YouTube-каналі "Ґрунт", зізнався, що українська співачка Тіна Кароль відмовлялася приєднатися до учасників проєкту "Культурний десант", які виступають перед українськими захисниками.

"Чи були зірки, які відмовилися долучитися до "Культурного десанту"? Якщо так, то чому?" – запитав ведучий у Сєрги.

"Так, були. Хтось просто обіцяв і не приїжджав. Тіна Кароль, наприклад. Вона за день [до концерту] постійно відмовлялася. Ну, їй страшно. І я розумію, що в неї знаходилися якісь причини, але базова – просто страх", – відповів Сєрга.

За його словами, здебільшого "відмовлялися ті, хто боїться".

"Багато хто боїться. Це переважно ті зірки, які більшу частину війни знаходяться за кордоном. Узагалі люди, які знаходяться за кордоном, вони приїжджають – і їм страшно. І цей страх дуже ірраціональний. Він десь перебільшений і сковуючий, – повідомив артист. – І ти розумієш, що навіть якщо взяти таку людину із собою, то більше буде проблем там, на місці".

2ogoloshenya