У Франківську на військову службу, ймовірно, фіктивно оформляли родичів керівництва міста та футболістів — ДБР

В Івано-Франківську на військову службу в роти охорони територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, ймовірно, фіктивно оформляли родичів керівників міста, зокрема й футболістів одного з професійних клубів області.

Про це повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

"Новобранці" отримували можливість фактично не проходити військову службу, проводячи час на власний розсуд. Деякі з них спокійно брали участь у футбольних матчах у складі футбольного клубу з Прикарпаття. До того ж, вони отримували від держави грошове та матеріальне забезпечення рахунком бюджетних коштів", — йдеться у дописі.

Разом з поліцейськими слідчі ДБР провели приблизно 30 обшуків у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області, в обласній військово-лікарській комісії, а також за місцями проживання підозрюваних.

"У ході слідчих дій перевіряються можливі протиправні дії персоналу під час проведення мобілізації, проходження служби та протиправного отримання грошового забезпечення. За результатами буде вирішуватися питання повідомлення про підозру окремим військовим посадовцям територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки", — пишуть в ДБР.

Розслідування проводять у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 5 ст. 426-1 КК України.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

2ogoloshenya