Комуналка з 1 вересня: що буде з тарифами на електроенергію, світло і газ

Оскільки підвищення вартості житлово-комунальних послуг ЖКГ у вересні не очікується, то суми за комуналку в платіжках українців вирости не повинні.

Про це пише ресурс НВ.

Влітку в країні підвищили вартість послуг електропостачання для населення до 2,64 грн/кВт-год, через що споживачі стали більше платити за світло, у середньому, на 250 гривень. І хоча навіть з "подорожчанням кіловата" все одно реальна вартість енергії набагато більше, але споживачі продовжать, принаймні до 31 грудня 2023 року, платити фіксовану ціну.

Тарифи не воду також залишаються без змін. У липні НКРЕКП ухвалила постанову про підвищення вартості послуг водопостачання та водовідведення у середньому на 32% для всіх водоканалів країни, але скасувала її після критики президента Володимира Зеленського.

У випадку подорожчання сума в платіжках за водоспоживання домогосподарством могла б зрости трохи більше, ніж на 60 грн на місяць.

Для "абонентів" Нафтогазу ціни на "блакитне паливо" також залишаться незмінними до 30 квітня 2024 року — на рівні 7,96 грн/куб м. Компанія прийняла це рішення з урахуванням воєнного стану та складної економічної ситуації в країні.

2ogoloshenya