Міжнародний Червоний Хрест зменшив фінансування в Україні, потрібно шукати нові джерела для допомоги постраждалим регіонам, - Верещук

Однією з благодійних організацій, які допоможуть із фінансуванням, є фонд "Карітас Україна".

Про це повідомила віцепрем’єрка та міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час панельної дискусії "Розширення та синергія діяльності КМУ, УГКЦ та Карітасу України для відповіді на потреби України", передає Укрінформ.

"Експерти кажуть, що ця зима буде важчою, ніж попередня, бо тоді були резерви. Ворог прицільно знищував наші станції... він готується це зробити й цієї зими", - зазначила Верещук.

Вона додала, що Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомив про зменшення фінансування, тому "маємо шукати джерела, які нам допоможуть у регіонах, особливо тих, які постраждали найбільше - Харківщина, Херсонщина, Запоріжжя".

За її словами, однією з таких організацій, які допоможуть українцям у зимовий період, є благодійний фонд "Карітас Україна".

Так, вона зазначила, що фахівці організації змогли б продовжити надавати психологічну підтримку, зокрема, внутрішньо переміщеним особам, сім'ям загиблих, дітям ветеранів.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відзначила активну діяльність "Карітас", працівники якої надають допомогу в 42 центрах по всій Україні.

Нагадаємо, "Карітас Україна" – це комплексна організація Української греко-католицької церкви, яка об'єднує національні офіси в Києві та Львові й мережу регіональних організацій. Наразі діють 42 центри по всій країні, які за час повномасштабного вторгнення надали 4 млн послуг майже 2,7 млн бенефіціарів.

2ogoloshenya