Колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло, якого підозрюють у виправданні збройної агресії РФ та розпалюванні міжрелігійної ворожнечі, володіє будинком за мільйон доларів та дорогими автомобілями.
Про це йдеться у розслідування Bihus.Info.
З 2016-го митрополиту належить кросовер Mercedes-Benz Gle 350 2013 року випуску, вартість якого становила близько $53 тисячі. А з січня 2022-го — мікроавтобус Mercedes-Benz 220, який коштує від $88 тисяч.
«Останнім часом митрополита помічали на подовженому чотирьохсотому мерсі, який було оформлено новим у 2018 році. Такий салон коштує від $135 тисяч. Але де-юре він митрополиту не належить», — з’ясували Bihus.Info.
У селі Вороньків на Київщині митрополит Павло має двоповерховий будинок на 580 кв. м, побудований на ділянці площею 40 соток. У 2016 році цей маєток виставляли на продаж за $1 300 000, а в описі йшлося, що він повністю мебльований виробами італійських та англійських майстрів. Також на території є ще один двоповерховий гостьовий будинок площею 170 кв. м, альтанка та будинок охорони.
Також священник має майновий комплекс зі складами та корівниками. Земля під ними (трохи бліьше за 6 гектарів) належить сільраді, але митрополит її орендує і здає в суборенду чоловіку на ім'я Олександр Матвієнко. У нього є фірма МПЛ Агро, яка прописана за адресою комплекса Петра Лебідя.
Ще один двоповерховий будинок митрополита на 506 кв. м розташований у Печерському районі Києва. За даними ЗМІ, там у турецька лазня, сауна, басейн та окремий ліфт. Журналісти припускають, що орієнтовна вартість маєтка може бути понад мільйон доларів.





