Призначення міністра Чернишова головою «Нафтогазу» є незаконним – НАЗК

 

Призначення міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова керівником «Нафтогазу» є незаконним, оскільки порушує закон «Про запобігання корупції».

Про це повідомляє  «Дзеркало тижня» з посиланням на лист голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

лист Нафтогаз

У листі йдеться, що уряд зараз виконує функції загальних зборів та наглядової ради НАК.

лист нафтогаз 2

Водночас норми закону «Про запобігання корупції» прямо забороняють чиновникам та держслужбовцям влаштовуватися на роботу в юридичні особи, якщо ці компанії підпадали під їхній контроль чи нагляд. Заборона діє протягом року з моменту припинення функцій держави.

«Таким чином, призначення будь-кого з членів Кабінету міністрів України до НАК «Нафтогаз України» за вказаних обставин є незаконним», – йдеться у листі Новікова.

 

2ogoloshenya