У кремлі хочуть провести «референдуми» про входження окупованих територій до росії з 23 по 27 вересня

Фейкові «референдуми» про входження окупованих територій України до складу росії відбудуться з 23 по 27 вересня на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Про це повідомили два джерела «Медузи», близькі до адміністрації президента рф, передає Forbes.

Колаборанти та ватажки «лднр» також оголосили про проведення референдумів. 20 вересня «депутати» в окупованому Луганську прийняли «закон» щодо «входження до складу рф на правах субʼєкта рф». Ватажок «лнр» Леонід Пасічник уже підписав цей фейковий «закон». В окупованому Донецьку ухвалили аналогічний документ.

Окупаційна адміністрація Херсонської області також оголосила, що проведе «референдум». Колаборант Володимир Сальдо розраховує, що в Кремлі ухвалять підсумки «голосування». Після референдуму, каже Сальдо, він попросить президента путіна «якнайшвидше» затвердити підсумки.

Заступник голови окупаційної адміністрації Кирило Стремоусов стверджує, що близько 80% жителів Херсонської області готові прийти на «референдум». Дату його проведення підконтрольна рф влада Херсонської області не назвала. Водночас, голова руху «Ми разом з росією» Володимир Рогов заявив, що голосування в Запорізькій області може пройти найближчими днями.

2ogoloshenya