Результат пошуку зображень за запитом "ляшко з коровою"

Лідер Радикальної партії добився ­ухвалення свого законопроекту про заборону пальмової олії в харчових продуктах. Зокрема, й у молочних.

Документ підтримали 233 голосами в першому читанні. Недобросовісним виробникам загрожує великий штраф. Ляшко назвав це рішення історичним. Зазначивши, що після прийняття до­кумента в цілому "українці стануть здоровішими і корова повернеться в село".

В результаті тривалої боротьби парламент нарешті погодився з аргументами Олега Ляшка і його команди, що пальмова олія шкодить здоров'ю українців і гальмує розвиток тваринництва. Дешевий замінник, який викликає рак і серцево-судинні захворювання, робить неконкурентним натуральне молоко. Селяни не можуть здавати його за рентабельною ціною, тому тримати корову в селі стає невигідно. Худобу вирізають, смак домашнього молока українці поступово забувають. Якщо так піде й далі, діти скоро бачитимуть корів тільки на сторінках підручника з природознавства і в музеях, каже Ляшко. Заборона ж пальмової олії, за його словами, дозволить зберегти здоров'я українців і відновити національну економіку.

— Торік в Україну завезли понад 200 тонн пальмової олії. Нею розбавляють молочні продукти. Додають у кондитерські вироби. В результаті українцям продають неякісну продукцію. Потім люди працюють на лікарню і аптеку. Заборона пальмової олії — це робочі місця для українських селян, доходи для сільських сімей, можливість годувати своїх дітей, розвиток національного виробництва й вітчизняної економіки. І ключове — це збереження життя і здоров'я українців. Не можна заради надприбутків труїти людей імпортною бодягою, — говорить Олег Ляшко.

Політик укотре наголосив, що без села не буде України, й закликав владу вжити низку заходів для відродження аграрної галузі. Зокрема, ввести дотації на корів і сільгосптехніку, дати дешеві кредити фермерам, установити справедливу закупівельну ціну на молоко й відмовитися від штучних заборон на продаж домашніх молочних і м'ясних продуктів.

— Треба створювати робочі місця в селі. Відкривати, а не закривати школи й лікарні, дбати про майбутнє українських дітей, добробут і здоров'я української нації. Тільки тоді Україна буде сильна, незалежна й самодостатня. Нас поважатимуть у світі, коли ми піклуватимемося про своїх громадян. Досить бомжувати — треба самим за­робляти, — каже Ляшко.

Джерело : Gazeta.ua

2ogoloshenya