Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

25 травня українські школярі святкують останній дзвоник.

В останні кілька років більшість українських школярів приходять на свято у вишиванках, які поєднують з різними предметами гардеробу: брюками, спідницями, сарафанами, а іноді навіть джинсами.

Для випускних вечорів в Україні немає чітко визначеної дати. Для більшості школярів випускний 2018 року пройде 23 червня, після закінчення всіх ЗНО.

У нинішньому модному сезоні в пошані - скромність і стриманість, тому більшість стилістів радять випускникам вибирати наряди, які не будуть вульгарними і занадто відвертими. З хлопцями все більш-менш ясно: вони вибирають сучасні брючні костюми і сорочки з легких натуральних тканин, які доповнюють метеликами, краватками або іншими аксесуарами. При цьому їм рекомендується звернути увагу на костюми темно-синього, сірого, зеленого та коричневого кольорів.

На випускний 2018 дівчатам стилісти не рекомендують одягати занадто короткі сукні, а також краще відмовитися від вбрань, які декоровані масивними деталями. Також школяркам краще відмовитися від суконь із занадто глибоким вирізом в зоні декольте, а також з високими розрізами. А ось спину або плечі "оголити" можна.

Крім вечірніх суконь, на випускний 2018 відмінним вибором стане комплект кроп-топ + спідниця. Вона може бути як довжини міді, так і до підлоги.

Що стосується макіяжу на випускний 2018 - варто звернути увагу на непомітний, максимально природний мейк-ап в нюдовой гамі, або ж вибрати відтінки ніжних пастельних тонів. Манікюр краще також робити спокійним, без кричущого декору. Ідеальним рішенням стане класичний французький.

Джерело

2ogoloshenya