СБУ затримала агента РФ, який збирав дані для коригування ракетних ударів по аеродромах Дніпропетровщини (ВІДЕО)

Служба безпеки України затримала агента РФ, який збирав дані для коригування ракетних ударів по аеродромах Дніпропетровщини.

Зловмисник також намагався отримати інформацію щодо місць дислокації та переміщення підрозділів Збройних сил України і тероборони.

Йому повідомлено про підозру в державній зраді. 

Встановлено, що зібрані відомості зловмисник передавав представнику російських спецслужб через закриті канали зв’язку. Він детально описував кожен об’єкт із прилеглою територією, а також вказував його координати з фото- і відеофіксацією.

Окупанти завдяки цій інформації планували вчинення диверсій і масованих артилерійських обстрілів по критичній інфраструктурі.

Зрадником виявився працівник однієї з приватних охоронних фірм Дніпра. Росіяни встановили з ним контакт через його радикальні прокремлівські погляди, які він намагався нав’язати землякам. Після початку повномасштабної агресії РФ він був завербований кадровим співробітником ФСБ.

Під час обшуків правоохоронці виявили у затриманого засоби зв’язку із доказами злочинних дій. Йому вже повідомили про підозру в державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

2ogoloshenya