На острові Зміїний знищено 30 одиниць техніки окупантів

На острові Зміїний спецпризначенцями підтверджено знищення 30 одиниць ворожої техніки, виявлено покинуту амуніцію і суцільні руїни.

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" у Facebook

"Підрозділи спецпризначення виконали завдання по зачистці острова Зміїний. Підтверджено знищення близько 30 одиниць ворожої техніки, виявлено покинуту амуніцію і суцільні руїни, як звичний слід "руського миру", - йдеться у повідомленні.

Як символ Перемоги і відродження з цих руїн, українські військові встановили і закріпили прапор України, який був доставлений на острів раніше, додали в командуванні.

Нагадаємо, на початку липня підрозділи ЗСУ завершили військову операцію із зачищення острова Зміїний від техніки та озброєння російських загарбників, що втекли до тимчасово окупованого Криму. На острів було доставлено прапор України.

За даними Forbes, росіяни втратили на Зміїному і в навколишніх водах техніки та озброєння майже 1 млрд дол. Найбільшою втратою окупаційної армії став флагман чорноморського флоту - ракетний крейсер "Москва" вартістю $750 млн. Він брав участь у захопленні Зміїного, став "героєм" поштової марки, а 13 квітня був вражений ракетами і затонув через день.

2ogoloshenya