Ганна Маляр закликала нардепів не поширювати інформацію про військові операції до моменту їх закінчення

Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ.

Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією вцілому, бо мають уяву лише про фрагмент, -написала у Фейсбук заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Чиновниця вказала на двох колишніх нардепів і одного чинного, які почали писати про зброю, що застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо.

Зі слів Маляр цим вони шкодять ЗСУ. Оскільки, інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною.

«Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального Штабу.  Так, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі - таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки.

Це означає, що розголошення або спотворення  інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), - завдає шкоду нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань»,, - написала Ганна Маляр.

 

Ймовірно, заступниця Міністра оборони мала на увазі Ігора Мосійчука, який постійно пудбілкує новини з фронту. 

У коментарях під дописом він відповів.

99822

2ogoloshenya