Українські правоохоронці запобігли теракту проти керівництва країни – МВС

Українським правоохоронцям вдалося запобігти терористичному акту проти керівництва держави.

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін повідомив 15 червня в ефірі національного телемарафону, його коментар оприлюднила пресслужба МВС.

Під час розмови про контрдиверсійну роботу заступник міністра розповів про участь українських громадян у цьому пошуку диверсантів.

"Безумовно, часто можна сказати, що правдивим виявляється лише одне повідомлення [на гарячу лінію поліції] з 10, але нічого страшного. Воно того вартує, адже виявлення диверсантів є одним із ключових чинників забезпечення громадської безпеки в умовах війни, – повідомив він. – Нам активно допомагає населення. І багато в чому саме завдяки інформації, яку ми отримуємо від наших оперативних джерел, нам навіть удалося попередити терористичний акт проти керівництва нашої держави. Я впевнений, що після перемоги можна буде розказати про це значно більше".

Єнін не уточнив, проти кого саме і коли планували теракт.

 

2ogoloshenya