Результат пошуку зображень за запитом "Поблизу Варшави жорстоко побили українських заробітчан"

Група невідомих чоловіків побила трьох українських заробітчан, коли вони вийшли з магазину.

Це сталося у селі Глоскув поблизу Варшави.

Нападники накинулися на своїх жертв з бейсбольними битами. Одного з трьох українців агресори дуже сильно побили. Чоловік потрапив до лікарні з проламаним черепом та відкушеним язиком. Під час нападу у нього стався епілептичний напад. Двом українцям вдалося втекти.

Повідомляє видання Gazeta Wyborcza: Троє українців, яких звати Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Глоскуві. Їм від 45 до 52 років.

"Чоловіки спокійні, ввічливі та доброзичливі, ніколи ні з ким не конфліктували", – розповів виданню їхній колега по роботі.

Українці орендують житло у Глоскуві. 3 травня вони пішли у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік. Між ним та українцями сталася словесна перепалка. Згодом ситуація почала розвиватися серйозніше.

"За їхніми словами, чоловік сказав, що знає, де вони живуть. Він дістав телефон та кудись зателефонував", – розповів співпрацівник постраждалих.

Коли українці йшли додому, дорогу їм раптово загородили дві автівки, з яких вийшло 6-7 чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців.

Чоловік також був нетверезим, а тому у такому стані допитати його не змогли. Про інцидент повідомили в поліцію. Правоохоронці продовжують розшук нападників і поки не розкривають подробиці обставин інциденту. Зібраний досі матеріал також поки що не дозволяє стверджувати, чи стався напад на національному ґрунті.

Джерело

2ogoloshenya