Український уряд, склад якого змінився влітку цього року — в Кабміні поміняли кількох міністрів, у тому числі й керівника МВС, може піти у відставку разом з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем вже у жовтні цього року.
Таку точку зору висловив народний депутат з фракції "Слуга народу" Олег Дунда, інформують "Факти".
"Я думаю, що у нас буде десь на початку жовтня новий Кабмін. Деякі міністри залишаться, але більша частина — будуть вже нові міністри відповідно до нових завдань і нових цілей", — зазначив він, дещо позначивши ці самі цілі.
За його словами, Денис Шмигаль займався питаннями "розвитку економіки України при коронакризі, що було надважливим завданням".
"На сьогодні у нас є вже трошки інше завдання — вихід з коронакризи. Там вже інші інструменти, інші бачення. По-друге — це питання безпеки, яке стало на порядку денному важливим", — пояснив нардеп.
При цьому він додав, що його слова — "існуюче враження від перебігу подій".
У той же час керівник депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія спростував інформацію про відставку Шмигаля і повну заміну складу уряду.
"Про прем'єра, точно — це фейк. Повної заміни не буде", — цитує "слугу народу" видання.
При цьому він повідомив, що засідання фракції для обговорення кадрових питань орієнтовно відбудеться у понеділок, 20 вересня, перед початком наступного пленарного тижня.
Нагадаємо, що разом з Арсеном Аваковим у відставку відправився керувавший МОЗ Максим Степанов — його місце зайняв Віктор Ляшко. Новими міністрами економіки та інфраструктури стали Олексій Любченко і Олександр Кубраков.





