Пов’язане зображення

Місяць розпочнеться із Дня праці, який припадає на вівторок, 1 травня. Раніше в Україні відзначали День солідарності трудящих два дні – 1 і 2 травня, але замість одного з них державним святом зробили католицьке Різдво 25 грудня.

   Для забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Кабінетом міністрів України було прийнято рішення про перенесення робочого дня, який передує вихідному.
   Так, 1 травня 2018 року (День праці) випадає на вівторок, значить понеділок, 30 квітня, теж буде вихідним. При цьому робочий день переноситься на суботу, 5 травня. Таким чином травневі свята українці святкуватимуть з 28 квітня по 2 травня 2018 року.
   День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щороку відзначають 9 травня. Він традиційно - вихідний, в цьому році - випадає на середу.
   День Святої Трійці або ж Свято П'ятидесятниці цьогоріч відзначатимуть доволі швидко через ранній Великодень – 27 травня у неділю. При цьому вихідний переноситься на понеділок, 28 травня.
   Зауважимо, що робочі дні 5 та 8 травня будуть скорочені.

Джерело

2ogoloshenya