Сьогодні в Україні стартує ЗНО -2021: цьогорчіні особливості та як проходитиме

Сьогодні, 21 травня, стартує зовнішнє незалежне оцінювання в Україні.

На основну сесію ЗНО-2021 записалися майже 390 тисяч осіб. Хто не зможе написати тест зараз, матиме можливіть зробити це на додатковій сесії. Вона триватиме від 29 червня до 14 липня.

Сьогодні тестування розпочнається іспитом з хімії. ЗНО триватиме до 15 червня.

Останнє ЗНО випускники шкіл складатимуть з географії.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50, аби уникнути скупчення. Під час тестів усім вимірюватимуть температуру, учасники мають перебувати в масках і користуватися антисептиками.

Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Розклад ЗНО у 2021 році:

21 травня відбудеться тестуванням з хімії;

24 травня – з іспанської, німецької, французької мов;

25 травня – з англійської мови;

28 травня – з математики;

1 червня – з української мови, української мови і літератури;

4 червня – з історії України;

7 червня – з фізики;

10 червня – з біології;

15 червня – з географії.

Прийматиме випускників шкіл Хмельницької області, у тому числі Кам’янець-Подільської громади, Хмельницький. Однак ЗНО з англійської мови 25 травня буде проходити вже у Кам’янці, на базі ЗОШ №5, 7 і 16. Загалом у місті діятиме 8 пунктів проведення незалежного оцінювання, згідно з таким графіком:

28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту): ЗОШ №7, 15, 16, 17, СЗОШ №5, НВК №9, 3, «Подільський центр ПТО»;

1 червня – українська мова, українська мова і література: ЗОШ №7, 15, 16, 17, СЗОШ №5, НВК №9, 3, «Подільський центр ПТО»;

4 червня – історія України: ЗОШ №15, 7, 16, 17, СЗОШ №5, НВК №9, 3, «Подільський центр ПТО»;

7 червня – фізика: ЗОШ №15;

10 червня – біологія: ЗОШ №15, 17, НВК №9, 3.

15 червня – географія: ЗОШ №7, 16, 17, СЗОШ №5, «Подільський центр ПТО».

2ogoloshenya