Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Warning: Division by zero in /sata2/home/users/vkkp/www/www.vk-kp.info/libraries/mavik/thumb/resizetype/abstract.php on line 39

Результат пошуку зображень за запитом "Російський найманець Агєєв засуджений на 10 років позбавлення волі"

У Луганській області суд визнав винним і засудив до 10 років позбавлення волі російського військовослужбовця Віктора Агєєва.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив адвокат Агєєва Віктор Чевгуз.

"Сьогодні росіянин Віктор Агєєв Новоайдарським районним судом Луганської області засуджений до 10 років позбавлення волі.

Вчора у кримінальній справі росіянина Агєєва закінчилося судове слідство та відбулися судові дебати. На думку прокурора, так звана самопроголошена "ЛНР" є терористичною організацією, в яку і вступив за контрактом росіянин В. Агеєв. Крім того, Агєєву інкримінувалося незаконне зберігання і носіння вогнепальної зброї та боєприпасів. За сукупністю злочинів прокурор просив засудити Агєєва до 12 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна", - написав адвокат.

Захист вважає вирок надто суворим і має намір його оскаржити.

24 червня 2017 року біля с.Жолобок Слов'яносербського району українські військові знешкодили диверсійно-розвідувальну групу терористів. Чотирьох бойовиків затримали, одним із них виявився чинний військовослужбовець ЗС РФ за контрактом В.Агєєв.

Міноборони РФ заявило, що В.Агєєв проходив строкову службу в Збройних силах РФ, після якої в травні 2016 звільнився в установленому порядку в запас. Сам В.Агєєв підтвердив, що був відправлений на схід України після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ: "Я військовослужбовець. Частина 65246 (розташована в місті Новочеркаськ, це полк зв'язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил Росії)".

Джерело

2ogoloshenya