Саме цей чоловік організував і керував "тітушками", які били і вбивали людей на Майдані.

У Франції Інтерпол затримав Армена Саркісяна, якого українські силові відомства вважають організатором груп "тітушок" під час Революції Гідності.

За його словами, МВС отримало офіційне підтвердження затримання Саркісяна у Франції. Армен Саркісян був затриманий на дорозі під час перевірки документів. До нього обрано запобіжний захід – особисте зобов'язання виконувати всі судові приписи до 19 травня. До цього часу ГПУ повинна надіслати документи для його екстрадиції в Україну.

Аваков нагадав, що українські слідчі вважають Саркісяна одним з організаторів груп "тітушок", які нападали і вбивали людей під час Євромайдану в Києві. Зокрема, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Нещодавно заарештований Юрій Крисін був його "підшефним".

"Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і він його отримав раніше, ніж вірменський", - розповів Аваков.

По Саркісяну є й інші кримінальні епізоди, зокрема щодо організації вибухів та інших злочинів.

У лютому 2015 були встановлені особистості керівників злочинних груп, які вербували "тітушок" для боротьби з активістами Євромайдану, серед них був Армен Саркісян, який координував групи "тітушок".

Саркісяна вважають близьким до нардепа Юрія Іванющенка. Після Революції Гідності він втік з України і переховувався в Росії.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що головного "тітушку" України знову кинули за ґрати. Дарницький районний суд Києва на два місяці, без права внесення застави, заарештував Юрія Крисіна підозрюваного у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія. Було задоволено клопотання прокуратури і обвинуваченого затримали прямо в залі суду.

Відомо, що прокуратура озвучила чотири підстави для обрання такого запобіжного заходу: продовження злочинної діяльності, вплив на інших учасників процесу, перешкоджання слідчим діям шляхом ухилення від судів і можливий ризик втечі.

Джерело

2ogoloshenya